Свято у КДНЗ «Казка» . "Щедра осінь — мила осінь!"
Осінь – чудова пора року. Вона збирає щедрі врожаї овочів і фруктів, фарбує листочки в барвисті кольори, запалює багряно-червоні кетяги калини.
Дошкільнята дуже люблять осінь, адже є цікава нагода дізнатися багато нового про осінню природу, життя тварин та пташок, розповісти про чудову осінню пору своїм друзям, рідним і близьким під час осінніх свят "Казка» було проведено осіннє свято з дошкільнятами.
Педагогічний колектив нашого садочку та батьки вихованців приклали багато зусиль, щоб свято було яскравим та веселим для дітей: підготували декорації, підібрали сучасний музичний матеріал, були присутні казкові герої (Вітер, Кікімора), а головне – вивчили з малятами пісні, вірші, таночки, ігри.
Батьками були створені для дітей казкові осінні костюми, які вони продемонстрували на показі мод.
Усі дітки із задоволенням перевтілилися у казкових персонажів та розповіли чарівну осінню казку - співали, декламували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї. Завітала до вихованців і головна героїня свята – щедра Осінь, яка розважала малят іграми та завданнями. А дошкільнята щиро дякували чарівниці віршами, піснями, танцями, радісними усмішками.
На завершення святкування діток почастували осінніми дарами та смачними рогаликами.
Цьогорічне свято осені, проведене у садочку, видалося веселим і змістовним. Задоволеними від проведеного заходу залишились і діти, і дорослі.