Щиро та сердечно вітаю працівників радіо, телебачення і зв’язку з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Дата: 16.11.2018 12:50

Фото без описуСьогодні зв’язок супроводжує усі бізнес-процеси, роботу державних установ та корпорацій, особисте життя кожного громадянина. Без нього неможливий суспільний поступ та економічне зростання, просування до світових стандартів якості.

Шановні працівники радіо, телебачення та зв'язку! Сьогодні на вас покладено надзвичайно важливе завдання – задовольнити зростаючі потреби суспільства у об'єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв'язку. Бажаю вам і надалі залишатися небайдужими і переконливими, змістовними та об'єктивними. Зичю вам міцного здоров'я, радості у повсякденній роботі, добробуту, творчої наснаги і благополуччя!

П.Кіяшко