Децентралізація на практиці - вчимося один від одного
В рамках проекту «Децентралізація на практиці - вчимося один від одного», 11-18 листопада 2018 року у Польші проходить навчальний семінар, на який відібрано до участі секретаря селищної ради Стогній Р.О.
Організаторами навчального візиту є Фонд «Освіта для демократії» (Польща), громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Товариство Лева (Львів).
Навчання, проїзд, проживання та харчування відбувається за рахунок організаторів.
Проект «Децентралізація на практиці - вчимося один від одного» фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також в рамках Програми Study Tours to Poland, яку реалізує Фонд «Лідери змін» з коштів Польсько-Американського Фонду Свободи.
Протягом 3 днів перебування в Польщі Стогній Р.О. було проведено зустріч з бургомістром гміни Пшемиславом Дембським, відвідано лекції за темою: «Реформа місцевого самоврядування у Польщі – історія, перебіг, система місцевого самоврядування». Секретар ради приймала участь в обговоренні питань: формування бюджету, управління освітніми закладами, управління закладами охорони здоров’я. Було відвідано освітні заклади, публічну бібліотеку та центр культури гміни Блізанув.
На даний час візит триває. Планується розглянути питання: збір та утилізація сміття – модельне рішення, а також відвідування цікавої лекції «Жінки в публічному житті в Польщі – їх роль у місцевих громадах, проблематика лідерства жінок та їх залучення до процесів прийняття рішень».