Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Веселівська громада – є підписантом Угоди мерів

13-14 листопада у м. Вінниця проходив комунікативний тренінг для підписантів Угоди мерів на тему: «Як інформувати суспільство про Угоду мерів».

Угода мерів – провідна ініціатива, започаткована Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Слідуючи цим зобов’язанням підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

Серед представників невеликих міст-підписантів, які скористалися можливістю не тільки вдосконалити свої знання про Угоду мерів по клімату і енергії і специфіці комунікаційної роботи в рамках впровадження цієї Ініціативи був представник нашої громади Кутьєв С.

До програми тренінга входило: відвідання модернізованої газової котельні та школи, в якій проведено повну енергосонацію за кошти уряду Швецарської конфедерації та встановлено твердопаливні котли, які працюють на щепі. Також учасники семінару вивчали як правильно висвітлювати для громадськості існування та впровадження Угоди Мерів та проведення Днів Енергії.« повернутися до списку новин