13 листопада 2018 року на 81-му році життя зупинилося серце Почесного громадянина смт Веселе, ветерана педагогічної праці, яка виховала не одне покоління учнів, вчителів та керівників навчальних закладів Демидченко-Маслюк Лариси Василівни.

Дата: 14.11.2018 13:00

Лариса Василівна  народилася 4 листопада 1937 року в с. Кульчіївці, Камянець-Подільського   району, Хмельницької області. 48 років свого життя присвятила роботі на освітянській ниві. Розпочала свій педагогічний шлях у 1959 році, працюючи вчителем фізики у Чкаловській середній школі.

В період з 1966 року по 1982 рік – стала завідувачем районного методичного кабінету Веселівського відділу освіти.

Її серце постійно прагнуло до школи, до дітей.

З 1982 року вона працювала директором Веселівської середньої  школи          № 1, а з 1986 року - була заступником директора з навчально-виховної роботи у Веселівській середній школі № 2. У 1993 році її трудовий шлях продовжився у Веселівському ПТУ № 60.

Лариса Василівна була висококваліфікованим керівником та вчителем, разом зі своїми колегами доклала немало зусиль до відкриття Веселівської районної гімназії.

З відкриттям нового навчального закладу працювала заступником директора  з наукової роботи Веселівської районної гімназії.

Закінчила свою трудову діяльність в 2007 році вчителем фізики в цьому ж навчальному закладі.

Займаючи активну позицію протягом життя, навіть після виходу на заслужений відпочинок Лариса Василівна залишалася невтомним працівником, яка не стояла осторонь проблем Веселівської селищної територіальної громади.

За плідну педагогічну працю, за безмежну любов до дітей вона нагороджена численними грамотами та дипломами, їй присвоєно звання «Відмінник народної освіти»; за успіхи у вихованні підростаючого покоління нагороджена орденом «Знак пошани».

Лариса Василівна нагороджена медаллю Веселівської селищної ради «За заслуги перед громадою селища», в 2017 році їй присвоєно звання «Почесний громадянин смт Веселе».

Така людина, як Лариса Василівна, варта того, щоб усі ми пишалися нею, памятали про її видатне життя вічно.

Ми поділяємо гіркоту та біль непоправної втрати рідних та близьких цієї поважної громадянки нашого селища.

Світла пам'ять про Ларису Василівну Демидченко-Маслюк залишиться назавжди в наших серцях.

Селищний голова, депутатський корпус, виконавчий комітет, колектив Веселівської селищної ради, активісти та почесні мешканці нашої громади:

Масліч В.М.                         Баша О.А.                        Козаченко В.В.

Орел В.П.                             Зубов О.Г.                        Роляк В.Г.

Кузмінов П.М.                     Ляхов Ю.В.                      Фазлієва Е.У.

Христич К.О.                       Лисоконь О.П.

Борисенко М.Т.                   Пекло І.В.

Бєліков В.                             Матвєєва Л.С.