ЗВЕРНЕННЯ ДО ВОДІЇВ!

За даними гідрометеоцентру України, починаючи з 14-го листопада 2018 року на більшій частині території України, в тому числі і в Запорізькій області, очікується значне погіршення погодних умов,

що супроводжуватиметься сильним вітром, опадами у вигляді дощу з переходом у мокрий сніг та  сніг з утворенням снігового покрову до 4-7 см.  При виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування  державного значення Запорізької області зв'язатися з черговими можна буде за телефоном: (061) 787-64-30, черговий Філії «Веселівський Райавтодор» (06136) 2-14-35, 2-18-49, черговий підрозділу ДПРП-13 ГУ ДСНС України у Запорізькій області – (06136) 2-15-90.

Веселівський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області та Філія «Веселівський Райавтодор» закликає всіх водіїв бути уважними та обережними за кермом. Неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів. Пам'ятайте, при сильних опадах на дорогах погіршується видимість, гальмівний шлях збільшується.    Водії, не забувайте вмикати світло фар ваших авто і у денний час, це дозволить краще зорієнтуватись на дорозі!

Начальник Веселівського РС ГУ ДСНС

України у Запорізькій області                                                       О.А. Баша