Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Відбулася навчальна поїздка до м. Бонн (Німеччина) на тему: «Оцінка ризиків та планування потреб пожежної охорони в громадах»

В рамках проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями», який реалізується Deutsche Gesellschaft für  Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ) відбулася навчальна поїздка представників нашої громади: заступника голови Веселівської селищної ради з питань економічного розвитку та інвестицій Дяченко Олексія та заступника голови Веселівської селищної ради з питань житлово-комунального господарства Бабарика Сергія, котрі є кураторами цього проекту в нашій громаді.

Проект «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями» є однією з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду. Ініціативи були створені за результатами урядових домовленостей між Німеччиною та Україною. Проект працює у Харківській, Дніпропетровській та Запорізьких областях.

Навчальна поїздка проходила в м. Бонн, Німеччина.

В ході навчання наші спеціалісти разом із представниками інших громад Запорізької області ознайомилися із структурою пожежної служби Німеччини, з’ясували розбіжності при формуванні місцевих пожежних команд в Німеччині та України, проводили аналіз ризиків та планування потреб цивільного захисту в громадах, здійснювали обмін знаннями щодо планування вимог пожежної охорони в Німеччині та Україні відповідно до потреб та спроможностей реагування, розробляли план пожежної охорони, а також навчались планувати потреби цивільного захисту на території громади.« повернутися до списку новин