Кваліфіковані сертифікати відкритих ключів

Акредитований центр сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту ДФС (АЦСК ІДД ДФС), як кваліфікований надавач електронних довірчих послуг, з 07  листопада 2018 року буде формувати усім своїм клієнтам виключно кваліфіковані сертифікати.

Як і раніше, такі сертифікати будуть використовуватись користувачами електронних довірчих послуг для подання електронної звітності, організації електронного документообігу, отримання адміністративних послуг в електронному вигляді тощо.

Посилені сертифікати відкритих ключів, що були сформовані до 07.11.2018 будуть і надалі обслуговуватись АЦСК ІДД ДФС до закінчення їх строку чинності.

На інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС (https://acskidd.gov.ua) буде розміщено новіформи реєстраційних карток, які необхідно буде використовувати для отриманняелектронних довірчих послуг починаючи з 07.11.2018.