Податкові надходження по Веселівському регіону перевищили 126 мільйонів гривень

Дата: 08.11.2018 09:25

Фото без описуЗа десять місяців 2018 року платники податків Веселівського регіону спрямували до бюджетів усіх рівнів 126 мільйонів 318,8 тисяч гривень. Податкові надходження порівняно з минулорічними збільшилися на 10 мільйонів 261 тисячу гривень.

Як повідомив начальник Мелітопольського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Валерій Літинський, внесок веселівських платників до державного бюджету склав 57 мільйонів 150 тисяч  гривень, це на 2 мільйони 65,4 тисячі або на 3,7 відсотки більше, ніж торік.

Значну частину у доходах державної скарбниці займає податок на додану вартість – з початку року сплачено 38 мільйонів 563 тисячі гривень, що на 3 мільйони  519 тисяч  або на 10 відсотків перевищує показник 10 місяців 2017 року.

Надходження податку на доходи фізичних осіб склали 11 мільйонів 522,3 тисячі гривень, зростання до аналогічного періоду минулого року –732,6 тисячі гривень або 6,8 відсотків.

Підприємства регіону перерахували до держбюджету 1 мільйон 977,4 тисячі гривень податку наприбуток, збільшивши минулорічні відрахування на 303,6 тисячі гривень або на 18 відсотків.

Військового збору з початку року надійшло 3 мільйони 572 тисячі гривень, що на 362 тисячі або на 11,3 відсотки більше, ніж у січні-жовтні минулого року.