Мешканці Веселівського району сплатили до місцевих бюджетів більше 69 мільйонів

Дата: 08.11.2018 09:18

За січень-жовтень 2018 року до місцевих бюджетів Веселівського району надійшло 69 мільйонів 168,8тисяч гривень податків і зборів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року місцеві скарбниці отримали на 8 мільйонів 195,6 тисяч гривень або на 13,4 відсотки більше.

Майже 50 відсотків надходжень до бюджетів громад забезпечив податок на доходи фізичних осіб, якого за десять місяців сплачено 34 мільйони 447 тисяч гривень. Це на 2 мільйони 202,3 тисячі або на 6,8 відсотків перевищує показники 2017 року.

Представники малого і середнього підприємництва сплатили 17 мільйонів 82,2 тисячі єдиного податку, збільшивши минулорічні відрахування на 4 мільйони 233,8 тисячі гривень або на 33 відсотки. Із загальної суми 12 мільйонів 182,8 тисячі перерахували до казни агровиробники, які використовують спрощену систему оподаткування, 4 мільйони 103,1 тисячі – підприємці-фізичні особи, 796,3 тисячі – суб'єкти господарювання -юридичні особи.

Також з початку року надійшло 14 мільйонів 908,8 тисяч гривень плати за землю, рівень минулого року перевищено на 1 мільйон 327 тисяч або на 9,8 відсотків. Зокрема,землекористувачі - фізичні особи забезпечили 10 мільйонів 222,3 тисячі, юридичніособи – понад 4 мільйонів.

Крім того, скарбниці отримали  1 мільйон 127,6 тисяч гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.