Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули»

Вдруге Національна бібліотека України для дітей проводила Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули». Метою конкурсу стало сприяння формуванню у дітей та підлітків патріотичних почуттів – любові до рідної природи, краю, Батьківщини; прищеплення любові до рідної мови,  розвиток естетичної свідомості, здатності до творчої самореалізації, створення умов для реалізації творчих здібностей та талантів дітей. Діти та підлітки 11-13 років та 14-18 років мали змогу проявити свої таланти у семи номінаціях:

• «Знайомтеся - це ми!»,
  • «Так, я люблю Україну»
  • «Природа – джерело натхнення та краси»
  • « І в кожному із нас уже живе філософ!»
  • «Моя майбутня професія»
  • «Безмежний світ моєї уяви»
  • «Далі буде? Ні, «далі» - вже є!»

Активну участь у конкурсі взяли учні шкіл нашого селища. І ось приємна звістка – лауреатами обласного туру конкурсу стали: Шавлюк Ганна (10А кл. ЗОШ№1) в номінації «Безмежний світ моєї уяви», Сергєєва Катерина (11Б кл. районна різнопрофільна гімназія) в номінації «Так, я люблю Україну», Коваль Ольга (10А кл. ЗОШ№1) в номінації « І в кожному із нас уже живе філософ!», Батура Олександра (10кл. районна різнопрофільна гімназія) в номінації «Знайомтеся - це ми!», Крупинська Віра (7 кл. ЗОШ№2) в номінації « І в кожному із нас уже живе філософ!», Філь Максим (8Б кл. районна різнопрофільна гімназія) в номінації «Так, я люблю Україну», Нестеренко Марія, випускниця ЗОШ№2 в номінації «Природа – джерело натхнення та краси».

В обласному турі Всеукраїнського конкурсу проектів «Мої права – моє життя» успішно представили свої дуже цікаві роботи Марков Єгор – учень 10 кл. ЗОШ№2, який зайняв 1 місце та Савенкова Єлизавета, учениця 9А кл. районної різнопрофільної гімназії яка відзначена дипломом.

Вітаємо переможців та бажаємо нових творчих успіхів.

За активну участь у Всеукраїнських та обласних конкурсах, залучення читачів до творчої діяльності Подякою також відзначена Веселівська селищна бібліотека для дітей.

Н.Д. Булавчик

Заступник по роботі з дітьми

Т.І. Кожевнікова

Бібліотекар юнацької кафедри