Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули»

Вдруге Національна бібліотека України для дітей проводила Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули». Метою конкурсу стало сприяння формуванню у дітей та підлітків патріотичних почуттів – любові до рідної природи, краю, Батьківщини; прищеплення любові до рідної мови,  розвиток естетичної свідомості, здатності до творчої самореалізації, створення умов для реалізації творчих здібностей та талантів дітей. Діти та підлітки 11-13 років та 14-18 років мали змогу проявити свої таланти у семи номінаціях:

  • «Знайомтеся - це ми!»,
  • «Так, я люблю Україну»
  • «Природа – джерело натхнення та краси»
  • « І в кожному із нас уже живе філософ!»
  • «Моя майбутня професія»
  • «Безмежний світ моєї уяви»
  • «Далі буде? Ні, «далі» - вже є!»

    Активну участь у конкурсі взяли учні шкіл нашого селища. І ось приємна звістка – лауреатами обласного туру конкурсу стали: Шавлюк Ганна (10А кл. ЗОШ№1) в номінації «Безмежний світ моєї уяви», Сергєєва Катерина (11Б кл. районна різнопрофільна гімназія) в номінації «Так, я люблю Україну», Коваль Ольга (10А кл. ЗОШ№1) в номінації « І в кожному із нас уже живе філософ!», Батура Олександра (10кл. районна різнопрофільна гімназія) в номінації «Знайомтеся - це ми!», Крупинська Віра (7 кл. ЗОШ№2) в номінації « І в кожному із нас уже живе філософ!», Філь Максим (8Б кл. районна різнопрофільна гімназія) в номінації «Так, я люблю Україну», Нестеренко Марія, випускниця ЗОШ№2 в номінації «Природа – джерело натхнення та краси».

    В обласному турі Всеукраїнського конкурсу проектів «Мої права – моє життя» успішно представили свої дуже цікаві роботи Марков Єгор – учень 10 кл. ЗОШ№2, який зайняв 1 місце та Савенкова Єлизавета, учениця 9А кл. районної різнопрофільної гімназії яка відзначена дипломом.

Вітаємо переможців та бажаємо нових творчих успіхів.

    За активну участь у Всеукраїнських та обласних конкурсах, залучення читачів до творчої діяльності Подякою також відзначена Веселівська селищна бібліотека для дітей.

 

                                                                                             Н.Д. Булавчик

                                                                                        Заступник по роботі з дітьми

                                                                                        Т.І. Кожевнікова

                                                                                        Бібліотекар юнацької кафедри

 

 

 

 « повернутися до списку новин