Відбувся традиційний щорічний баскетбольний турнір серед дівчат шкільного віку

Дата: 30.10.2018 11:55

26 жовтня у спортивній залі ДЮСШ відбувся традиційний щорічний баскетбольний турнір серед дівчат шкільного віку, присвячений 75-річниці визволення нашого селища від нацистських окупантів.

У змаганнях взяли участь команди з м.Мелітополя, м. Енергодару, с. Менчикури (Веселівський район) та господарі майданчику – Веселівська ДЮСШ. Впевнену перемогу, вигравши всі матчі, отримали веселівські дівчата. На другому місці – мелітопольці, на третьому баскетболістки з с.Менчикури. Ось імена чемпіонок святкового турніру: Кривко Анастасія та Бригида Марина – учениці Чкаловської ЗОШ, Бєлікова Тетяна, Захарчук Анна, Лиходій Анастасія та Олешко Валерія – учениці Веселівської школи №1 і Перепічка Олександра – учениця Веселівської районної гімназії. Оргкомітет змагань виявив найкращих баскетболісток.  У команді з с. Менчикури визначили Грицковян Юлію, у колективі ДЮСШ Бригиду Марину. А найкращою на турнірі стала Захарчук Анна з веселівської команди. Кращі гравці змагань отримали спеціальні призи. Команди – призери змагань, нагороджені кубками, а гравці медалями. Турнір відбувся завдяки фінансовій підтримці Веселівської селищної ради.

Директор ПКЗ «ДЮСШ» Ю.Козюра.