Все починається з отчої землі

Дата: 30.10.2018 10:29

Фото без описуПід такою назвою в Веселівській селищній бібліотеці  пройшов Тиждень краєзнавства, протягом якого відбувалися цікаві заходи.

Учні 9 класу КЗ «Веселівська ЗОШ I-III ступенів №1» були учасниками свята поезії «Літературне сузір`я Веселівщини». Старшокласники з великим захопленням слухали вірші веселівських поетів Лигун Лідії Кіндратівни та Іванова В`ячеслава Васильовича, які були гостями цього свята. Переглянувши презентацію підготовлену працівниками бібліотеки, учні познайомилися з поетичним сузір`ям нашого краю.

Одним із заходів був історико-краєзнавчий пазл «Славетні імена в історії селища». Учні КЗ «Всеселівська районна різнопрофільна гімназія» та КЗ «Веселівська ЗОШ I-III ступенів №2» познайомились з видатними  земляками – веселівцями, переглядаючи презентації про людей нашого краю нагородженими державними нагородами, Почесними громадянами нашого краю, ветеранів Другої світової війни, воїнів - афганців, учасників АТО та слухаючи цікаву розповідь ведучих заходу. По закінченню розповіді склався пазл у формі карти Веселівської ОТГ.

В фойє селищної бібліотеки була оформлена фотовиставка робіт учасників творчого фотоконкурсу «Стежинами Веселівського краю».

Всіх читачів привертала увагу персональна виставка чудових робіт дитячих іграшок, зроблених умілими руками майстрині Процюк Л.В. З великим задоволенням читачі розглядали керамічні вироби, представлені на виставці.

Тиждень пройшов змістовно і цікаво. Всі отримали море задоволення і багато інформації.