Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Зйомки соціальної реклами у гуртку «Я-журналіст»

20 жовтня у гуртку «Я-журналіст» ПКЗ «БДЮТ» Веселівської селищної ради відбулися зйомки соціальної реклами (інформація, яка спрямована на популяризацію загальнолюдських цінностей, суспільно корисних цілей) на тему боротьби із агресією у підлітковому середовищі.

 За статистикою,  у 2017  році в Україні близько 67 % дітей та підлітків стали жертвою чи свідком цькування однолітками. Жертвами цькування найчастіше є діти, які чимось відрізняються від інших. Наприклад, мають фізичні вади, скромно одягнені або не мають дорогих гаджетів, повні чи занадто худі, відмінники у навчанні чи талановиті,  замкнуті чи ті, які болісно реагують на агресію, часто ображаються – критеріїв безліч. Наслідки для жертви – занижена самооцінка, замкнутість, недовіра, депресія, а у особливо тяжких випадках – думки про суїцид.

 Соціальний відеоролик під назвою: «Не відмовляйся від своїх мрій» допомагає  дітям та підліткам подолати цей нелегкий період їхнього життя і повірити у себе. Також важливо, щоб поруч були люди, які зможуть підтримати у такій ситуації. Автор сценарію – Олена Дмитерко, режисер – Руслан Ткаченко, у ролях – вихованці гуртка «Я-журналіст»: Ліза Дмитрієва, Даная Подольська, Юлія Саакян, Марія Федоренко, Москаленко Катерина, Аліна Остопарченко, Віталіна Сивак, Ольга Бабаніна, Маргарита Коваль, Альона Куксова, Парасковія Дебела. Продюсер – Веселівська селищна рада. 

                                          Олена Дмитерко - керівник гуртка «Я – журналіст»

                                          ПКЗ «БДЮТ» Веселівської селищної ради

 « повернутися до списку новин