МАЛОМИХАЙЛІВСЬКІ ХЛОПЦІ – СПРАВЖНІ КОЗАКИ

Нещодавно в Маломихайлівській школі відбулося свято «Козацькі розваги». В змаганні прийняли участь хлопці  7, 8, 9 класів. Вони були поділені на два курені - "Запорозькі козаки" та "Гарячі серця".

За змаганнями юних козаків залюбки спостерігали учні школи та вчителі. Керували підготовкою свята вчитель Захисту Вітчизни Олег Володимирович Бессараб та педагог-організатор Оксана Миколаївна Федорова.

Наші хлопці – справжні козаки, хіба що без оселедця та шаблі. Юнаки  показали свою спритність, силу та знання історії і традицій українського козацтва і довели, що козацькому роду нема переводу. Конкурси були різноманітні: на швидкість подолати смугу перешкод, виконати силові вправи, естафета з гарбузами, перенесення мішків з «порохом». Останнім і вирішальним став конкурс на перетягування канату. Саме в ньому і визначився переможець... Перемогла козацька дружба.

Варто зазначити, що дівчата-вболівальниці відіграли велику роль у перемозі своїх команд. Вони підтримували однокласників оплесками та веселими піснями.

Тож вітаємо козаків-переможців і зичимо нових звершень!

Іллона Оанца, учениця 7 класу

КЗ «Маломихайлівський НВК»