Козацький дух – спортивна міць…

Дата: 19.10.2018 08:56

Фото без опису Напередодні свят Дня Покрови Пресвятої Богородиці та Захисника України, які вся країна відзначає 14 жовтня, в ЗОШ № 1відбулася ціла низка заходів, приурочених цим святам. Звісно всі знають, що волелюбний та сильних дух предків  проявлявся ще з давніх часів. Але і зараз ці якості є у людей, які боронять нашу неньку - Україну. Це солдати, що стоять на передовій і ми їм  за це дуже вдячні. Тому, щоб виявити сильний дух, мужність, в нашій школі було відкрито спортивні змагання «Малі Олімпійські ігри». Заходи відбувалися  впродовж двох тижнів у декілька етапів.

Спочатку спортивну міць демонстрували наші наймолодші школярі – це учні 2-4 класів.  Для них було організовано завучем з виховної роботи  Шкель Н.Л. та педагогом-організатором Філаткіною Ю.І. веселі старти. Наші маленькі козаки та козачата із великим задоволення виконували всі завдання. Були перемоги і поразки,  але школярі  виявили свою кмітливість, увагу, терпіння, зосередженість.  Атмосфера панувала весела, товариська і кожна команда зуміла  довести, що вони одне єдине ціле і йдуть до своєї мети.

Також, паралельно відбувалися перегони серед  учнів 5-10 класів. Різні спортивні естафети їм підготували вчителі фізичного виховання – Прусенко М.А. та Василенко С.С.  Кожна паралель презентувала  свою команду, дала їй назву, визначилася з капітанами і почала завзято виборювати свою перемогу. Старшокласники зуміли  проявити всі свої  уміння і отримали бажані перемоги.

В кінці насиченого змаганнями спортивного тижня було проведено лінійку, на якій всі класи отримали  пам’ятні грамоти.

Спортивне життя вирує, а це означає, що міцнішає козацький дух молодого покоління!