Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Шкільне козацьке свято у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2»

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. У цей же день відзначається Свято українського козацтва. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася історія нашого народу, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

    У нашій школі теж стало традицією проводити день козацтва, бо ми також часточка країни, і наше завдання - відроджувати й примножувати традиції. От і цей рік не став виключенням. Протягом дня радувала погляд учнів, учителів та гостей школи виставка малюнків «Славні козаки», яку підготували учні початкових класів.

     Цікаво пройшов спортивно – інтерактивний  захід «Козацькому роду нема переводу!». Спочатку відбулась урочиста лінійка на подвір'ї школи. Після її завершення  - змагання між учнями 8 – 11 класами на спортивному майданчику школи, котрі завершилися частуванням усіх присутніх смачним козацьким кулішем та узваром.

       Присутні дякували  адміністрації школи та вчителю фізичного виховання Руслану Володимировичу Мірошнику за цікавий та пізнавальний захід!

Т.Прусенко, педагог-організатор« повернутися до списку новин