Історичний урок: «Лине слово козацьке з далеких віків»

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.

Усі ці свята дуже взаємопов’язані й виникали послідовно. Саме тому 11 жовтня 2018 року Веселівська селищна бібліотека для дітей провела  для учнів 5-х класів Веселівської районної різнопрофільної гімназії урок: «Лине слово козацьке з далеких віків». Бібліотекар ознайомила учнів з історією свята Покрови Пресвятої Богородиці; з традиціями і звичаями відзначення Дня українського козацтва; пояснила учням значення Пресвятої Богородиці у житті козацтва та українського народу. Наприкінці уроку діти давали відповіді на тестові запитання.

Бібліотекар дитячої бібліотеки

Крівчік І.С.