Найкраще свято на селі.

Дата: 12.10.2018 10:29

Фото без опису

Не мало гарних свят відбулося  в нашій громаді , але є в нас свята які найбільше гріють наші душі. Так  06 жовтня 2018 року  мешканці  відсвяткували  День села Озерне. Концертну програму підготували аматорські колективи Маломихайлівського сільського клубу.

Доброю традицією  стали на  наших  святах виступи  колективу «Співочі серця» з сусіднього села Єлизаветівка. Староста села О.О.Сєчин привітав всіх зі святом, згадав історію  села Озерне, відмітив  досягнення  останніх років.  Для малечі було організовано  безкоштовні батути та солодка вата,  люб’язно надані нам народним депутатом С.В.Валентировим. Багато теплих слів  почули ми від наших мешканців, задоволеними залишилися і  дорослі і діти. Для нас, працівників культури   та аматорських колективів  сіл -  це найбільша  нагорода за  нашу працю.

Працівники культури  Маломихайлівського сільського клубу