Лист захиснику України

Дата: 12.10.2018 09:53

Фото без опису

Вихованці гуртка «Я-журналіст» ПКЗ «БДЮТ» Веселівської селищної ради від щирого серця вітають жителів нашого селища із Днем захисника України! З нагоди свята юні журналісти взяли участь у художньо-поетичному конкурсі: «Слава захисникам України»!, організатором якої є лабораторія масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук. Найкращі вірші вихованців будуть опубліковані на офіційному сайті ІСПП НАПН.

Також вихованці гуртка «Я-журналіст» написали листи-привітання із Днем захисника України усім воїнам, волонтерам, усім, кому небайдужа доля нашої Батьківщини і хочуть звернутися до них зі сторінок газети «Колос»:

******

«Ми, вихованці гуртка «Я-журналіст», хочемо висловити вам подяку за вашу сумлінну працю та побажати успіхів і добра. Ми розуміємо, наскільки вам зараз важко і скільки сил витрачаєте для того, щоб захистити нашу країну. Ми вдячні вам за те, що боретеся за незалежність нашої Батьківщини і жертвуєте своїм життям та здоров'ям заради нас».

Даная Полольська

******

«Дорогий солдате, я вдячна за те, що ти врятував нашу країну. Я дуже рада, що пишу цей лист тобі! Я вдячна, що ти врятував стільки життів і, мабуть, усі жителі нашого селища це розуміють. Ти захищаєш життя усієї України і вся наша країна має бути вдячна тобі».

Катя Москаленко

*******

«Я дуже вдячна вам усім за те, що захищаєте нашу Україну, мене і всіх українців. Я бажаю вам, щоб ви побороли злочинців – загарбників, несправедливість і  повернулись живими до своїх домівок. І щоб ми пишалися вами».

Лєра Онищенко

**********

«Доброго дня тобі, мій захисник! Не знаю як тебе звуть, але я дуже вдячна за те, що я можу жити завдяки тобі. Я не знаю як ти там, не знаю, чи зігрітий ти у ці холодні осінні дні, але точно знаю - ти захищаєш моє життя та життя інших людей ризикуючи своїм. За це тобі вдячні усі жителі нашого селища».

Парасковія Дебела

**********

«Доброго дня, мій герою! Пишу тобі із селища Веселе. Я дуже тобі співчуваю, бо ти на цій важкій війні, але знай, ти - мій особистий герой! Дуже дякую тобі за моє щасливе дитинство!»

Альона Куксова

**********

«Доброго дня, солдате! Дякую тобі за те, що ти захищаєш мене та інших людей і ризикуєш своїм життям заради нас усіх. Бажаю тобі, щоб ти був хоробрим, добрим та справедливим, а також, щоб ти повернувся додому. Там на тебе чекає твоя сім'я, яка дуже за тобою сумує. Вся країна тобі дуже вдячна, і я також».

Ліза Дмитрієва

*********

«Дорогий солдате! Я дуже вдячна тобі за те, що ти є на світі, за те, що ти такий добрий і захищаєш нашу країну і нас. Дуже тобі дякую за все»!

Юля Пономаренко

*******

«Я безмежно вдячна тобі за те, що ти захищаєш нашу рідну землю! Я вдячна тобі за те, що ти такий добрий, такий хороший».

Аліна Остопарченко

********

«Привіт, солдате! Як у тебе справи? У мене все добре. Я вдячний за те, що ти захищаєш нашу Україну. Я хочу, щоб ти повернувся до рідної домівки, жив довго та щасливо. Я хочу тобі побажати всього доброго. До побачення! Вдалого тобі дня!»

Богдан Шкригун