Творчий фотоконкурс «Стежинами Веселівського краю»

Для поліпшення популяризації і розвитку туризму та краєзнавства в громаді, створення позитивного іміджу нашого краю, стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності жителів та гостей Веселівської ОТГ, збереження кращих українських традицій та національних цінностей Веселівською селищною бібліотекою був оголошений фотоконкурс «Стежинами Веселівського краю», який проходив з 15 квітня по 25 вересня.

В конкурсі взяли активну участь мешканці нашого селища і було надіслано багато цікавих робіт.

11 жовтня 2018 року  в приміщені селищної бібліотеки конкурсною комісією  відбулося визначення переможців конкурсу.

Всі роботи будуть представлені на фотовиставці в рамках тижня краєзнавства, який буде проходити з 22 по 26 жовтня у 2018 року у Веселівській селищній бібліотеці.