Участь Веселівської громади у міжнародному інвестиційному форумі

Сьогодні у найбільшому сучасному комплексі південно-східного регіону України виставковому  центрі  «Козак-Палац»  м. Запоріжжя розпочав свою роботу  триденний  міжнародний інвестиційний форум InCoForum-2018, у якому бере участь Веселівська громада.

Мета проведення форуму:

• Посилення спроможності економічного розвитку об’єднаних територіальних громад (ОТГ) шляхом імплементації міжнародного досвіду та розвитку внутрішньої і зовнішньої кооперації між громадами, компаніями
  • Презентація інвестиційних проектів області
  • Надання можливості для бізнесу розширити двосторонні контракти з потенційними партнерами
  • Створення майданчику для обговорення актуальних тенденцій зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності
  • Промоція Запорізької області як регіонального центру зростання економіки

Традиційно форум супроводжують спеціалізовані виставкові експозиції. На виставці-ярмарку презентовані стенди місцевих виробників, громад,  представлені інноваційні розробки, товари та послуги.