Форум-театр у гуртку журналістики

Вихованці гуртка «Я-журналіст» ПКЗ «БДЮТ» Веселівської  селищної ради завжди уважно слідкують за подіями, які відбуваються як у світі, так і у нашій країні для того, щоб завжди бути в курсі усіх новин.

На одному із занять гуртка   вихованці  обговорили законопроект «Про протидію булінгу» («булінг» - цькування) та спробували виробити власну стратегію боротьби із цим негативним суспільним явищем.

Під час проведення форум-театру на тему : «Я маю свою думку. Протидія булінгу» діти змогли приміряти на себе ролі як агресора та жертви, так і сторонніх спостерігачів. Кожен вихованець міг зробити вибір: підтримати агресора, мовчки спостерігати за ситуацією, чи, може, втрутитися і допомогти жертві.

Після проведеної гри діти   разом із керівником гуртка обговорили причини, які змушують сторонніх спостерігачів  замовчувати явище булінгу, або що ще гірше - підтримувати агресора, навіть якщо не згодні із ним, а також негативні наслідки до яких може призвести така поведінка.

Олена Дмитерко - керівник гуртка «Я-журналіст»

ПКЗ «БДЮТ» Веселівської селищної ради