Стежками рідного краю

Дата: 10.10.2018 14:51

Фото без опису

У КЗ «Маломихайлівський НВК» стали вже гарною традицією щорічні походи восени стежками рідного краю. Тож цьогорічна осінь не стала винятком. І одинадцять  хлопчиків та дівчаток під керівництвом Федорова Олега Вікторовича   вирушили у 3- денний похід на о. Хортиця.

Більшість учасників групи були початківцями  у туристичній справі. Налаштовані оптимістично, взявши з собою в дорогу гарний настрій і теплу погоду, вони на відмінно справились з усіма особливостями справжнього туризму. А тому легко змогли пройти  пішки 20 кілометрів, щоб все роздивитися, послухати цікаві розповіді з історії рідного краю від свого керівника.  Фото без описуЗапам’ятався дітям і відпочинок: намети, поставлені власноруч, смачна їжа, приготована на вогнищі, і веселі пісні під тріскіт сухих дров.  Три дні промайнули швидко. Веселі, радісні і здорові діти повернулися після вихідних до навчання, ділячись з однокласниками своїми враженнями. Тепер юні туристи знають те, що походи – не просто відпочинок, а  це справжнє гартування тіла і духу.

Ребенок Владислав,  учень 9 класу КЗ «Маломихайлівський НВК»