Добути і зберегти своє здоров’я може тільки сама людина…

Дата: 10.10.2018 10:33

Фото без опису

В рамках місячника безпеки життєдіяльності серед учасників навчально-виховного процесу в ЗОШ № 1 було проведено низка заходів   з метою навчання учнів захисту і діям у надзвичайних ситуаціях, виховання відповідальності за власну безпеку, бажання допомагати іншим.

Було проведено такі заходи:

- урок-вікторина «Дії під час надзвичайних ситуацій  природного характеру» (6-7 класи);

- проведено з дітьми та батьками бесіди;

- практичне заняття «Надання першої долікарської допомоги постраждалому» (8-11 класи)

У ході проведення заходів діти формували і закріплювали свої знання з правил безпеки життєдіяльності, формували навички як правильно діяти в надзвичайних ситуаціях.

Заслуговує на увагу проведення практичного заняття «Надання першої долікарської допомоги постраждалому» в 8-11 класах  (вчитель Василенко С.С.), в ході якого були закріплені знання та практичні вміння дітей правильно діяти в надзвичайних ситуаціях. Позитивним є те, що Василенко Сергій Сергійович використав багато демонстраційного матеріалу, інвентаря.