Візит юних журналістів ПКЗ «БДЮТ» до музичної школи

Дата: 05.10.2018 09:57

Фото без опису

1 жовтня відзначався Міжнародний день музики. Напередодні цього свята вихованці гуртка «Я-журналіст» завітали до музичної школи і мали змогу поспілкуватися із учнями та викладачами. Журналісти запитали присутніх про те, що вплинуло на їх рішення присвятити своє життя музиці та що їх  надихає.

Лілія Анатоліївна Глоба – представниця династії музикантів. Багато її родичів - викладачі музичного мистецтва, серед яких баяністи, бандуристка, кларнетист, трубач. Лілія Анатоліївна працює вчителем музики 25 років. Найбільше її надихають учні, їхні успіхи та досягнення. Їй дуже приємно бачити, коли вони із задоволенням виступають на сцені і усвідомлювати, що глядачам подобається ця творчість. Лілія Анатоліївна прагне навчити своїх вихованців не тільки майстерному виконанню, але й вмінню відчувати і любити музику.Фото без опису

Запитували юні журналісти учнів, вчителів і про те, які зміни хотілося б бачити у музичній школі. Опитані запропонували розширення контенту та введення таких інструментів як гітара, саксофон, флейта. А ще хотілося б, щоб до колективу приходили молоді кадри.

Крім того, вихованці гуртка «Я-журналіст» побачили репетицію концерту, який був присвячений 50-річчю із дня створення цього навчального закладу і отримали запрошення на цю святкову подію.

Олена Дмитерко – керівник гуртка «Я – журналіст»

ПКЗ «БДЮТ» Веселівської селищної ради