«ДОРОЖНІЙ МАРАФОН – 2018» у Маломихайлівській школі

Дата: 02.10.2018 11:37

Фото без опису"Щоб життям не ризикувати, правила дорожні треба знати". Під таким девізом 21 вересня в КЗ «Маломихайлівський НВК» відбувся загальношкільний конкурс «Увага! Діти на дорозі!», головна мета якого – попередження дорожньо-транспортних пригод серед дітей та учнівської молоді.

О 10-й годині ранку шкільні загони юних інспекторів руху з 1 по 9 класи вишикувались на урочисту лінійку. Командири загонів  рапортували президенту дитячої парламентської республіки «Планета мрій» про готовність до конкурсу, і «Дорожній  марафон -2018» стартував.

Під час змагань учасники зупинялись на  «станціях»:

«Велосипедна естафета», «Правила дорожнього руху», «Медична допомога», «Юний пропагандист», «Агітбригада ЮІР» і виконували відповідні завдання.

До складу журі, яке об’єктивно оцінювало виступи команд, були запрошені: завуч школи Сагайдак З.В., вчителі Терещенко О.І., Шершньова М.Г. та представники учнівського самоврядування Вестернечан В., Корчієва А., Ребенок В..

Учасники змагань прикладали всіх зусиль, аби довести, що саме їхній загін ЮІР є найкращим, і демонстрували гарні знання та вміння під час проведення різних етапів конкурсу.

Як відомо, кожні змагання мають своїх переможців. За підсумками конкурсу «Увага! Діти на дорозі» перше місце ( номінація «початкова школа»)  зайняла команда ЮІР 4 класу «Смайлик», в номінації «старша школа»  перемогли учні 6 класу «Зебра». Кращим велосипедистом серед хлопців визнано учня 4 класу Тусика Ростислава, а серед дівчат – ученицю 7 класу Авдоян Юлію.

Медалями за відмінні знання  ПДР нагороджені учні: Духніч Кіра, Білєй Валерія, Василишин Олексій, Тусик Ростислав, Фенько Олександра, Фурса Артем, Капишон Лариса, Шутов Богдан, Максимова Анастасія, Колядка Амалія, Коваленко Карина, Цюпка Єлизавета.

Фінальні акорди свята  покликали юних інспекторів руху та вчителів «невгамовної» Маломихайлівської школи  до  флешмобу   «Світлофор – мій кращий друг».

Конкурс закінчився, але робота загонів ЮІР продовжується, адже безпека життєдіяльності безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини.

Президент ДПР «Планета мрій»

Вестернечан Віолетта