«МИ – ЗА БЕЗПЕЧНИЙ РУХ!»

Дата: 28.09.2018 15:13

Фото без описуПід   таким     гаслом   відбувся    тиждень  з   безпеки дорожнього руху в КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2». За цей час для учнів школи були проведені виховні години, бесіди, конкурси та зустрічі з офіцерами патрульної служби національної поліції України.

Метою таких заходів є профілактика дорожньо-транспортних пригод за участю школярів, повага до учасників дорожнього руху, вивчення правил поведінки на дорозі, в громадському транспорті,

27.09.2018 р. до школи завітали інспектор сектору реагування патрульної поліції капітан поліції Рубан М.О. та інспектор ювенальної превенції служби превентивної діяльності майор поліції  Луб’яна Н.В. Учні з задоволенням повторили правила дорожнього руху, дорожні знаки та сигнали світлофора. Повчальним, творчим і цікавим був конкурс малюнка, проведений нашими гостями, «Твій друг – дорожній рух!».

Закінчилася зустріч на шкільному подвір’ї, де школярі мали змогу оглянути автомобіль патрульної служби, уявити себе на місці працівника поліції.

Відомо, що діти – наше майбутнє! А до майбутнього можна прийти тільки з безпечних вулиць. Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні представникам патрульної поліції за співпрацю та високий професіоналізм. Сподіваємося на подальші зустрічі.

Педагог організатор    школи  Тетяна Прусенко