ТДАТУ провів профорієнтаційні заходи для учнів 9-11 класів громади

Дата: 27.09.2018 16:57

Фото без опису

Сьогодні вибір професії пов’язується з таким поняттям, як «профорієнтація». Профорієнтація в свою чергу безпосередньо пов’язана з прагненнями молоді та потребами в трудових ресурсах на ринку праці.

Саме з такою метою представники факультету АТЕ 27 вересня 2018 року відвідали старшокласників Веселівської громади, щоб допомогти їм у виборі майбутнього навчального закладу та спеціальності.

Факультет агротехнологій і екології (АТЕ) ТДАТУ ознайомив майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями, зібравши учнів 9-11 класів нашої громади в селищному будинку культури. В холі будинку культури  були представлені всі спеціальності факультету. Викладачі поспілкувалися і з учнями, і з вчителями. Була надана загальна інформація про університет, про факультети та спеціальності, про курси підготовчого відділення (в самому університеті та дистанційно). Таким чином, учні 9-11 класів змогли отримати уявлення про можливості, які надає вищий навчальний заклад.

Концерт, організований  факультетом, подарував  присутнім в залі  безліч позитивних емоцій та гарний настрій. Майбутні випускники переглянули підготовані презентації кожної спеціальності факультету, музичні та танцювальні номери від студентів університету.

На завершення, всі бажаючі були запрошені навчатися на курсах підготовчого відділення для успішної здачі ЗНО.

Такі заходи здатні допомогти школярами краще зорієнтуватися у виборі сфери діяльності, а згодом – професії, яка надасть їм  можливість досягти успіху у майбутньому.