Семінар-нарада з питань формування інтегрованої системи надання соціальних послуг в умовах децентралізації

Сьогодні, 27 вересня, селищний голова Петро Миколайович Кіяшко та начальник відділу соціального захисту населення Наталія Квашко взяли участь  в семінарі-нараді для голів ОТГ Запорізької, Сумської та Херсонської областей з питань формування інтегрованої системи надання соціальних послуг в умовах децентралізації, який  проводить Міністерство соціальної політики України за технічної підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), який відбувся у м. Запоріжжі.

В рамках заходу Веселівською ОТГ було представлено  презентаційний фільм  про впровадження інтегрованої моделі соціального захисту населення в ОТГ.

Модераторами заходу були  представники Міністерства соціальної політики України на чолі із заступником Міністра з питань європейської інтеграції Олександрою Чуркіною. У семінарі також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова.