Зустріч представників органів місцевого самоврядування та радника з розвитку аграрних ринків

В рамках реалізації Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»  у Веселівській  громаді відбулася зустріч представників органів місцевого самоврядування та радника з розвитку аграрних ринків  Осолець Олександра.

Вони оглянули цех пресування ПЕТ-тари та макулатури КУ «Арус», а також приміщення, у якому планується розміщення морозильного обладнення для зберігання продукції плодоовочівництва.

В ході зустрічі були обговорені питання щодо подальшої співпраці з реалізації даних проектів: придбання лінії з сортування твердих побутових відходів, а також питання щодо придбання морозильного обладнання для новоствореного кооперативу «Весела ягідка».