Акція "Голуб Миру" у Маломихайлівському НВК

Дата: 27.09.2018 10:44

Фото без опису

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів.

Щороку 21 вересня жителі різних куточків планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі.

Тож і цього року  учні та вчителі КЗ «Маломихайлівський НВК» приєдналися до Міжнародної акції «Голуб миру» під гаслом «Хай буде мир на всій Землі»,  прикріпивши символічні емблеми, аби показати, наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага один до одного.  Учні школи виготовили паперових голубів з побажаннями миру та злагоди між людьми. В класах пройшли  бесіди та години спілкування «Мир на планеті – щастя всім дітям». Відбулася виставка дитячих малюнків «Мир очима дітей».

Об’єднавшись, учні зібралися на шкільному майданчику і стали учасниками квесту «Ми голосуємо за мир». До спільної справи нести мир активно долучились і діти, і вчителі.

Ми, учні Маломихайлівського НВК, закликаємо всіх людей на Землі: «Даруйте  доброту людям від щирого серця. Живіть у мирі та злагоді!».

Корчієва Аміна, учениця 11 класу

КЗ «Маломихайлівський НВК»