У Веселівську громаду завітали представники Міністерства соціальної політики

26 вересня 2018 року з метою опрацювання практик впровадження моделі адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населення в об’єднаних територіальних громадах, на базі Веселівської селищної територіальної громади Запорізької області Міністерством соціальної політики на чолі з заступником Міністра соціальної політики О.Чуркіною  проведено круглий стіл.

Участь в круглому столі взяли  представники структурних підрозділів громади та району,  Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації, директор Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Делегація відвідала Веселівський ЦНАП,  комунальну установу "Центр соціальних послуг",  прийомну сім'ю, яка мешкає у с. Широке, фронт-офіс у старостаті, мобільного соціального офісу в с. Широке та  ТОВ "ХІАТ".

Представники делегації Мінсоцполітики надали низку фахових рекомендацій щодо подальшого впровадження інтегрованої моделі соціального захисту населення в ОТГ.