«Від нової української школи до нового закладу позашкільної освіти»

Дата: 24.09.2018 08:58

Фото без опису

Відомо, що педагогічна рада позашкільного навчального закладу є органом колективного мислення, соціально-психологічним явищем, де обмінюються думками, розв’язують завдання в процесі спіль­ної діяльності.

Педрада — це   місце обговорення  педагогічних  думок та пропозицій щодо майбутнього і теперішнього стану позашкільного навчального закладу.

«Від нової української школи  до нового закладу позашкільної освіти»   - під таким гаслом пройшла педагогічна ради  в ПКЗ  «БДЮТ» Веселівської селищної ради.

У ході проведення педагогічної  ради керівники гуртків прийняли активну участь у обговоренні  проекту  Закону  України  «Про внесення змін до Закону  України  «Про позашкільну  освіту».

На засіданні було схвалено  Положення про академічну доброчесність  позашкільного комунального закладу «Будинк дитячої та юнацької творчості»  Веселівської  селищної ради , яке закріплює норми та правила етичної поведінки, професійного спілкування між педагогічними працівниками та здобувачами освіти.

Гра – це є творчість, гра – це є праця,  а праця – шлях дітей до пізнання світу. (М. Вашуленко). Граючи  з конструктором LEGO педагоги  продемонстрували свої  знання на практиці,  розробивши  модель    нового формату існування позашкілля в умовах децентралізації.

Засідання педагогічної ради відбулося в атмосфері щирості та відвертості, взаємоповаги і принциповості.

Директор ПКЗ «БДЮТ»  Л.К. Дубіна