Шляхами партизанської слави

Дата: 21.09.2018 14:26

Фото без опису

З 2001 року 22 вересня відзначається в Україні день партизанської слави як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя. Ні жорстокий окупаційний режим, ні підступна пропаганда не допомогли фашистам погасити полум ‘я цієї боротьби. Народну війну в тилу німецько – фашистських військ вели повсюдно: у містах та селах, на залізничних вузлах і станціях, на річках , у лісових і степових районах України. Завдяки безстрашній і непримиренній боротьбі партизанів і підпільників земля України горіла під ногами фашистів.

Дню партизанської слави було присвячено годину патріотизму              «Шляхами партизанської слави», проведену юнацькою кафедрою селищної бібліотеки в 10 та 11 класах ЗОШ № 1. Старшокласники дізналися про історію партизанського руху в Україні, діяльність підпільних груп в Запорізькій області та нашому районі. А кадри відеохроніки дали змогу побачити життя та діяльність народних месників. Також учні мали змогу ознайомитись з літературою про партизанський рух, що представлена в центральній селищній бібліотеці. Хвилина мовчання в пам’ят ь про тих, хто віддав свої життя за наше майбутнє.

Кожевнікова Т.