Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Екскурсія до пожежно-рятувальної частини

        У рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» 18 вересня учні 1- А  та 1-Б класу КЗ  «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» відвідали  пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України Веселівського району.

   Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Кулик Є.В.  розповів як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості й злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталася   техніка та устаткування МНС. Школярі фотографувались поруч з машинами, мали змогу роздивитись одяг рятувальників. Рятувальники розповідали учням про те, чому вони обрали саме цю професію, діти дізналися про причини виникнення пожежі та їх запобігання.

  Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності

    Дякуємо співробітникам пожежної частини за захоплюючу та пізнавальну розповідь! Будьте здорові, адже у ваших руках життя кожного з нас.

Класні керівники 1- А  та 1-Б класу Бодрова Н.М., Василенко О.О.« повернутися до списку новин