Участь колективів нашої громади у святах сусідніх громад

Прийшла осінь. І зустрічаємо ми її  святами  які  відбуваються в наших селах. Цієї суботи, 15 вересня,  відгуляли  День села «Таврія». Наші сусіди з Новоуспенівської об’єднаної територіальної громади запросили  аматорський  колектив «Маковий цвіт» Маломихайлівського сільського клубу  взяти  участь   у святі.

Ми вперше приймали участь  у заходах іншої громади. Зустрічали нас  тепло та щиро. Для нас, як молодого колективу,  це  набутий досвід,  світлі враження  та гарний стимул. На таврійській сцені  ми співали разом  з відомим всьому  району   козацьким колективом «Січослави».  Як учасники   свята ми  хочемо подякувати   організаторам  за  запрошення  та  теплий прийом.

Аматорський колектив   «Маковий цвіт».