Олімпійський тиждень у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

Дата: 14.09.2018 15:36

Фото без опису

Уже кілька років поспіль в нашій школі у вересні проходить Олімпійський урок в рамках відзначення Олімпійського тижня та тижня фізичної культури та спорту.

“Олімпійський урок”  у нашій школі – це низка спортивно-виховних заходів, який має різні види та форми і проводиться з метою навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Приємно, що вчитель фізкультури нашої школи Мірошник Р.В. є палким прихильником олімпійського руху і з року в рік намагається зробити заходи протягом Олімпійського тижня цікавими, насиченими різноманітними змаганнями, естафетами. Так і цього навчального року тиждень був дуже насиченим для наших юних любителів спорту.

Підводячи підсумки, можна сказати, що тиждень фізичної культури та спорту вдався на славу, адже пройшов цікаво, ефективно, корисно та залишив приємні враження; а комусь, можливо, показав дорогу до професійного заняття спортом.