Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Діяльність об’єднаної територіальної громади щодо соціальної підтримки населення

Семінар на тему «Діяльність об’єднаної територіальної громади щодо соціальної підтримки населення» відбувся 06 вересня 2018 року у м. Запоріжжі.

У даному заході взяли участь представники 30 об’єднаних громад області.

Відкриваючи семінар заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  Ірина Разуваєва підкреслила важливість реалізації рекомендацій Мінсоцполітики України щодо ефективної соціальної підтримки громадян  в процесі діяльності об’єднаних територіальних громад.

Розглянуто ряд важливих питань : шляхи організації надання соціальних послуг в умовах децентралізації; організацію надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю в ОТГ; надання соціальних послуг в ОТГ сім'ям, які опинилися в складних життєвих обставинах;робота з ВПО в об’єднаних територіальних громадах Запорізької області.

Під час семінару вивчався  досвід реалізації пілотного проекту «Визначення потреб у соціальних послугах на рівні громади» Широківської селищної територіальної громади.

 Учасники мали змогу перейняти досвід  впровадження моделі адміністрування надання послуг і соціальної підтримки в ОТГ Веселівської селищної територіальної громад« повернутися до списку новин