Привітання селищного голови П.М.Кіяшко з нагоди 3-ї річниці створення Веселівської об'єднанної територіальної громади

Шановні мешканці та гості нашої громади!

Три роки – багато чи мало? Мабуть, достатньо, аби внести відповідні зміни до основних пріоритетів  роботи селищної ради та розпочати серйозні невідворотні зміни в громаді.

Після початку процесу децентралізації в Україні ситуація змінилася радикально. Наша об’єдна територіальна громада тепер наділена реальними повноваженнями і має конкретні важелі впливу на своїй території. Ми дійсно стали господарями наших населених пунктів і спільними зусиллями можемо робити наш край квітучим та заможним.

Разом домоглися певних успіхів у цій справі і маємо амбітні плани на майбутнє.

Шановні жителі громади, я вірю, що наше бажання змінити своє життя на краще, готовність працювати, а головне – небайдужість зроблять нашу обєднану громаду процвітаючою та успішною.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, миру, благополуччя, родинного тепла і затишку, успіхів в щоденній праці, творчої наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, невичерпного джерела енергії у справі служіння інтересам територіальної громади для гармонійного та всебічного розвитку рідного краю.

Зі святом, шановні мешканці Веселівської громади!

Голова Веселівської селищної

територіальної громади                                                    П. Кіяшко