Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Про поширення правдивої інформації у мережі Інтернет

 Представники громадськості та неурядових організацій, звернули увагу на правову перепону використання офіційної інформації органів державної влади у якості матеріалів, що можуть оприлюднюватись на «Wikipedia»

З метою вирішення проблеми,  та підтримуючи пропозицію зацікавленою громадськості, просимо Вас сприяти розбудові українського сегменту «Wikipedia». На сьогоднішній день критичною є потреба зміни ліцензійних обмежень щодо матеріалів, які публікують органи державної влади та місцевого самоврядування  на власних сайтах.

 Весь контент «Wikipedia» доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International License, якщо не зазначено інше.  Автори Wikipedia не можуть використовувати у статтях опубліковані  фото без запиту щодо надання дозволу на їх використання.

Якщо поширювана органами влади інформація має інші умови розповсюдження (наприклад, текстові,  фото-,  чи відеоматеріали, авторські права на які належать третім особам), то достатньо лише зробити про це відповідну ремарку під такими матеріалами.« повернутися до списку новин