Що треба знати про реорганізацію органів Пенсійного фонду

Дата: 06.09.2018 11:52

Фото без опису

22 серпня уряд ухвалив постанову, згідно з якою буде здійснено реорганізацію органів фонду в 15 областях шляхом приєднання до головних управлінь Пенсійного фонду України на відповідних територіях. Це стосується і Запорізької області, зокрема Мелітопольського об’єднаного управління.

Реорганізують – не значить закриють!

Внутрішня реорганізація відомства жодним чином не вплине на якість обслуговування громадян на територіях.

Покращення стану обслуговування мешканців завжди було одним з пріоритетних питань для спеціалістів Фонду. Об’єднане управління заздалегідь передбачило зміни, що повинні відбутися та провело підготовчу роботу, яка дозволила створити мережу пенсійних точок обслуговування громадян, а саме: в 10 віддалених робочих місцях (за встановленим графіком) працюють спеціалісти Фонду в Мелітопольському районі, в 5 – в Якимівському та в 5 – в Веселівському районах. Із своїми питаннями щодо пенсійного забезпечення можливо буде звернутись і до Центрів надання адміністративних послуг. Вже в цьому році на цих місцях було проведено 139 виїзних прийоми. До фахівців Пенсійного фонду звернулось 502 особи. І кількість таких пунктів буде зростати.

На базі працюючих відділів обслуговування громадян будуть створені 4 сучасні сервісні центри(фронт-офіси) на кожній території.

Мешканці міста, Мелітопольського, Якимівського та Веселівського районів!

Отримати консультацію від працівників Пенсійного фонду

з будь-яких питань Ви можете і надалі

у відділах (секторах) обслуговування громадян, які працюють

з 8-30 до 16-00 понеділок – четвер                вихідні дні : субота, неділя