Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Звернення Веселівського РС Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Веселівського районного товариства мисливців та рибалок до громадян району

Шановні громадяни!

Веселівський районний сектор ГУ ДСНС України у Запорізькій області та Веселівське районне товариство мисливців та рибалок звертається до всіх громадян району з проханням дотримуватися елементарних вимог безпеки під час перебування на природі, дачній ділянці, приватному житловому секторі:

      намагайтеся, щоб на вашій ділянці було якнайменше сміття: купи скошеної трави, зрізані або сухі гілки краще відразу перенести на смітник; Забороняється розведення багать у вітряну погоду. Біля будинку обов’язково має бути ємність із водою, а в будинку - вогнегасник!   Давайте будемо разом виконувати правила пожежної безпеки, це запорука збереження природного та заповідного  фонду нашого району. Щорічно спільними профілактичними заходами рятувальників, лісників а також практичними заходами районного товариства мисливців та рибалок вживають заходи щодо відновлення та поповнення природних угідь нашого району різноманітними видами птахів.  Давайте будемо відноситися відповідально до питання збереження природного та заповідного фонду нашого району. Закликаємо всіх мешканців нашого району сурово та неухильно дотримуватися вимог правил пожежної безпеки в Україні.

 

Веселівський районний сектор

ГУ ДСНС України у Запорізькій області                                                             

 

 

Веселівське районне

товариство мисливців та рибалок                                                « повернутися до списку новин