І знову дзвоник пролунав…

Свято 1 вересня, завжди залишається в пам’яті кожної людини. Де хто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’ятались роки навчання у ВУЗі, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок.

1 вересня  КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» в свої  обійми прийняла  майже 50 першокласників.  В Країну Знань їх повели творчі, талановиті, висококваліфіковані вчителі  - Пенязь Тетяна Василівна та Назарова Галина Миколаївна.

Останній раз зустрічають свято першого дзвоника учні 11-го класу. Ось так 10 років тому, щасливі і радісні, з татами і мамами за руку, вони  переступили поріг цієї школи! Останню свою осінь та рік проведуть із класним керівником – Латиш Тетяної Анатоліївною.

А вже 3 вересня в кожному класі було проведено перший урок. Учні   говорили про Україну, Європейський Союз. Деякі класні керівники провели всій урок у формі квесту.

Ми бажаємо Вам, дорогі друзі, здоров’я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань. Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих.