Педагоги громади продовжили роботу на засіданнях методичних об’єднань 30 серпня на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»

Дата: 30.08.2018 16:31

Фото без опису

30 серпня 2018 року на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» відбулись засідання методичних об’єднань  педагогічних працівників навчальних закладів Веселівської селищної територіальної громади. В ході засідань були обговорені  питання з навчальних предметів єдиної науково-методичної теми: «Науково-методичний супровід професійного розвитку працівників освіти в умовах Веселівської ОТГ (2018-2022 р)».

Керівники МО проаналізували роботу за минулий навчальний рік, спланували роботу на новий 2018 - 2019 навчальний рік, ознайомили вчителів з методичними рекомендаціями.

З метою ознайомлення педогогів з роботою ПКЗ «БДЮТ»  було організовано  яскраву виставку  робіт  вихованців  закладу.