ПОДЯКА ДЕПУТАТУ

Дата: 30.08.2018 14:36

Фото без описуНещодавно наші діти – футболісти   місцевої футбольної команди «Ізвєстія» - здійснили поїздку до Німеччини.

Батьки дітей  висловлюють  щиру подяку  депутату районної ради  Рудському  Сергію Володимировичу  за організацію  поїздки  до цієї європейської країни.  Завдяки Вашій  підтримці і допомозі   наші діти мали  змогу побачити  іншу країну , інші звичаї. Вони із захопленням  розповідають  про літак , на якому  летіли, про корабель «LIKEDEELER – ROSTOK», в якому вони жили. Для подорожей по країні їм було надано  комфортабельний  мікроавтобус «MERSEDES», на якому були здійснені  поїздки по населеним пунктам  Німеччини. Діти розповідають про Бундестаг , купол Рейхстагу, музеї та екскурсії.  А прогулянки  на катері Балтійським морем ! Відвідування мавп’ячого лісу, зоопарку та  катання на літніх санках!  Взагалі  більш ніж 40 місць  та заходів  відвідали наші хлопці  під час  подорожі до Німеччини. Весь  час  перебування   у цій країні , а це не маленький термін (з 11.08.2018 по 22.08.2018), з нашими дітьми був поруч  справжній  та мужній , надійний  та терплячий  чоловік та добра людина  Сазонов Володимир  Володимирович.Фото без опису   Ми вдячні  Вам за тепле  ставлення до  наших дітей. За відповідальність, яку Ви  взяли на себе.  За підтримку у хвилинку суму  за домівкою.  Дякуємо, Володимир Володимирович, за ті щирі та яскраві емоції , які  дітлахи привезли додому!  Висловлюємо  слова вдячності  за відмінне  виконання депутатських  обов’язків  та небайдуже  ставлення  до майбутнього  нашої держави , а саме дітей, Рудському Сергію Володимировичу. Щира Вам подяка!

З повагою  родини Хлопових,  Анточ,  Гуснових,  Кубаткіних.