У громаді - своя спартакіада

Дата: 28.08.2018 16:39

У цьому спортивному  дійстві, в якому взяли участь не тільки села нашої  громади, а й сусідні села та громади, командні змагання йшли  поряд із одиночними, а урочистості супроводжувались яскравим виступом танцювальної студії «Атмосфера».

На церемонії відкриття комплексної спартакіади  було відзначено Олексія Кушніра, який по праву може вважатися  самим титулованим мас-рестлером України:
4-х кратний чемпіон України
бронзовий призер етапів кубка світу
срібний призер Європи
бронзовий призер чемпіонату світу.

Спартакіада Веселівської громади проводилася: з міні-футболу, волейболу, баскетболу, гирьового спорту, настільного тенісу, перетягування канату, шашок та кросу.

Веселівській громаді  на сьогодні є чим гордитися – тут народилися і живуть молоді люди з такими спортивними перемогами, яким можуть позаздрити досвідчені зрілі спортсмени.

Більше п’яти  годин тривали змагання між командами спартакіади, а результатом стали перемоги наступних сіл  та ОТГ:

Крос- жінки- смт Веселе

чоловіки- с.Гоголівка

теніс – жінки- с. Широке

чоловіки – с. Гоголівка

шашки – жінки – с. Чкалове

чоловіки – смт Веселе

футбол – смт Веселе

перетягування канату – Чкаловська ОТГ

гиря – смт Веселе

баскетбол – смт Веселе

волейбол – смт Веселе

Загалом у спартакіаді взяло участь 8 збірних команд : смт Веселе, с. Гоголівка, Чкаловська ОТГ, с. Широке, с. Новоуспенівка, с. Веселе, с. Менчикури, с. Єлизаветівка

Після закінчення змагань було підведено підсумки. За сумою призових місць загальнокомандне місце посіла збірна смт Веселе. Друге місце виборола збірна Чкаловська ОТГ. Замкнула трійку призерів команда с. Гоголівка.

Команди та учасники, які стали переможцями та призерами змагань були нагороджені медалями та кубками.

Відеозвіт спартакіади можна подивитися на сайті громади в розділі Відеогалерея або на каналі youtube (Інформація громада)