Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання вихованців ПКЗ «БДЮТ » Євуса Данила, Нестеренко Кирила та керівника гуртка Гапонова І.М !!!

 Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 04.01.2018 No 12 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно- масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2018 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та Плану семінарів - практикумів для педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2018 рік» у червні місяці ц.р. Українським державним центром позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів представлених на Всеукраїнську виставку - конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

На конкурс було подано  316 робіт із 23 областей України та м.Києва.  

За підсумками  Всеукраїнської  виставки- конкурсу  робіт учнів молодшого

шкільного віку з початкового технічного моделювання та на підставі рішення

журі   нагороджено   дипломом ІІ (другого)  ступеня  Українського державного центру позашкільної освіти: Євуса Данила, Нестеренка Кирила, вихованців гуртка «Моделювання найпростіших технічних об'єктів» ПКЗ «БДЮТ»  Веселівської   СР Запорізької області, за роботу «Комбайн», керівник Гапонов І.М.

Поздоровляємо переможців!

 Бажаємо  наснаги,  успіхів та нових перемог!

 

Директор    ПКЗ «БДЮТ»   Л.К. Дубіна« повернутися до списку новин