Привітання селищного голови П.М.Кіяшко з Днем Державного прапора та 27-ю річницєю Незалежності України.

Дата: 23.08.2018 11:08

Шановні веселівці!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Державного Прапора та 27-ї річниці проголошення Незалежності нашої держави!

Ця дата втілює в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення. І саме прапор став символом незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом наш народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Не має значення, де ми народилися, не має значення скільки нам років і якою мовою ми говоримо. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще. Нехай це свято додасть вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини!

Бажаю міцного здоров’я, особистого щастя, добра і благополуччя в родині. Нехай день прийдешній принесе вам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому — Україна.

Зі святом Вас!  Слава Україні!

З повагою селищний голова                                                     П.М.Кіяшко