Свято "Смак меду"

Дата: 23.08.2018 10:45

Фото без опису

В неділю,  19 серпня 2018 року, в нашому селі Мала Михайлівка відбулося  смачне   свято «Смак меду». Центральна площа села  була  гарно  вбрана та освітлена ліхтарями.

Гості та мешканці   громади  розважалися на   ігрових атракціонах, скуштували  медові смаколики, з великим задоволення дивилися на виступи аматорських колективів   села Мала Михайлівка, Озерне та Єлизаветівка.  Привітав  громаду  селищний голова Кіяшко П.М. і настоятель Храму Покрови Присвятої Богородиці Українського православного Кіївського патріархату, протоієрей Василь Квашко. На огляд  присутніх було виставлено  роботи  майстринь сіл громади.  Свято продовжила  дискотека, яка тривала до пізньої  ночі.   Багато слів вдячності почули ми, як  організатори свята, від наших глядачів. В свою чергу ми вдячні тим, хто допомагав нам, а саме:  директору КУ  «КМЦ»  Веселівської ОТГ Дук  Н.І., Ємець І.І., Посметній О.В., Давиденко В.В. і за спонсорську допомогу Іванову О.Г.

Працівники культури с.Мала Михайлівка.